Web sitesi fiyatları bursa’da değişiklik göstermektedir. Pek çok firma web tasarım için büyük bir fiyat ödemektedirler. Web tasarım bursa olarak sizlere en ekonomik çözüm yollarını sunuyoruz.

Sisiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırladığımız paketler var. Dilerseniz bu paketleri inceleyelim.

Domain
250 MB Alan
1 GB BW
1 E-Mail Hesabı
1 Veritabanı
Teknik Destek
Ücretsiz Tema Seçeneği

 

Mobil Uyumlu
Domain
500 MB Alan
4 GB BW
4 E-Mail Hesabı
4 Veritabanı
Teknik Destek
Ücretsiz Tema Seçeneği

Web Tasarım Paketlerimiz

Domain
500 MB Alan
5 GB BW
15 E-Mail Hesabı
5 Veritabanı
Teknik Destek
Ücretli Tema Seçeneğİ
Yıllık Yenileme ₺200

 

e-ticaret paketlerimiz

Mobil Uyumlu
Domain
1 GB Alan
6 GB BW
15 E-mail Hesabı
10 Veritabanı
Teknik Destek
Ücretli Yazılım
Statik IP+SSL
Yıllık Yenileme ₺300

Kesinlikle web sitesi ihtiyacınızı göreceğiniz harika web tasarımlarımız sizi beklemekte. Bursada web sitesi fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Web tasarım ajansları müşteri ihtiyacına beklentisine ve ekonomik durumuna göre farklı fiyatlar vermektedirler.
Web Ajanslarının bu değişik fiyat uygulaması tamamen arz talep dengesiyle açıklanabilmektedir. Web tasarım alanında sizlerle çalışmak için hemen bizimle iletişime geçiniz. Web tasarım Bursa olarak en güzel mobil web site tasarımlarını sizlere sunuyoruz. Bursa mobil web site kurulumunda  bütün temalarımız uyum içinde olduğundan mobil alanıyla ilgili hiçbir sorun yaşanmayacaktır.
Mobil web site uygulaması için en güzel web tasarım temalarını sizlere DEMO SİTELER  bölümünde sunduk . Demo siteleri incelediğinizde ihtiyacınız olan web tasarımı sizlere 1 ile 7 gün içinde teslim edelim.Bunun için sitenizde olmasını istediğiniz görseller ve yazılara kısaca dökümanları bizlere dilerseniz mail  ortamında dilerseniz elden teslim edebilirsiniz. İstediğiniz menüye ait dökümanları bir klasör şeklinde oluşturup bize teslim ediyorsunuz. En Kaliteli web tasarımı yapıyoruz.
Bursa web tasarım ajansı olarak en kısa zamanda sizlere web sitesi teslim ediyoruz. Web sitesi fiyatlarına  ait tablomuzdan da anlaşılacağı üzere ihtiyaç oranında web sitenin kapasitesi  arttırılmaktadır.Dilerseniz Bursa Beşevlerdeki ofisimize gelerek site özellikleri ve fiyataları hakkında sizlerle görüşmeler yapalım. Kesinlikle memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız. Web tasarım bursa size güzel bir tasarım yapacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir