Web Tasarım ücretimiz içinde aşağıdaki hizmetler de dahil olup extra bir ücret alınmayacaktır.

1- Ücretsiz Domain: ( Kurumsal Alt Paket için tüm domain uzantıları ve diğer paketler için com.tr dahil değildir)

2-Ücretsiz Hosting: Web sitenizin barınacağı alan. 1 yıl ücretsizdir.

3-Ücretsiz Logo Tasarımı: Firmanız için ücretsiz logo tasarımı yapıyoruz

4-Bursa içi firmalara ücretsiz web site kullanma eğitimi.(Kurumsal Alt Paket için Dahil Değildir)

 

Bursa web site tasarım firmalarıiçinde sizlere en hızlı en kaliteli en profesyonel hizmeti verme çabası içindeyiz. Çok kısa bir süre içerisinde en güzel tasarımlı web sitelerini çok ekonomik fiyatlara kuruyoruz. WordPress alt yapısıyla oluşturmuş olduğumuz web sitesinin arama motorlarında çok iyi sonuçlar verdiğini de hatırlatmakta yarar var.

Google da var olan bir site internette vardır. Google da yok ise internette yoktur. Cümlesi belki de bunu çok iyi izah etmektedir.

Bu yüzden kurulumunu yaptığımız bütün web sitelerinin arama motorlarına uygun alt yapıya sahip olmalarına son ederece özen göstermekteyiz. Bursa web tasarım ve yazılım konusunda uzman ekibimiz sizlere mobil uyumlu web siteler yapmaktadır. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile her geçen gün internete giriş oranlarında mobil kullanıcılar ile masaüstü kullanıcılar kıyaslandığında şu an mobil akıllı cep telefonlarıyla internete giriş oranı çok daha fazla olduğu görülecektir. Bu yüzden internetin patronu google da bir web sitesini çeşitli algoritmalar ile değerlendirip onu arama kelimesinde sıralamaya koyacağı zaman kriterlerden biri de sitenizn mobil versiyonu olup olmadığı ya da mobil uyumlu olup olmadığıdır. Kullandığımız tüm temalar mobil uyumlu olarak çalışmakatadırlar.

MOBİL UYUMLU WEB TASARIMLAR

İster cep telefonunuzdan isterseniz de tablet telefonlardan bakın web siteniz kullandığınız cihaza göre şekil değiştirmektedir. Bu özelliğe RESPONSIVE  özelliği olarak kullanmaktayız.Yani bütün web site temalarımız responsive özelliği ile kuruluumu yapılmaktadır. Mobil uyumlu harika web tasarımlarımızı sitemizin DEMO SİTELER  bölümünden inceleyebilirisiniz. Kesinlikle beğeneceğinizi umduğumuz temalarımıza dilerseniz cep telefonunuzdan bakın. Göreceksiniz ki kullandığımız bütün temalar mobile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir